Old Bert Summer Spiced 0,7l 40%

1 hodnocení
 
 

Obsah alkoholu: 40%

Objem láhve: 0,7l

Výrobce: Albert Michler Distillery Int. 44 Upper Belgrave Road, Bristol, UK

589 Kč    
Kód produktu 2485
Značka Albert Michler Distillery
Kategorie Alkohol
 

Old Bert Summer Spiced recipe No. 150

Old Bert Summer Spiced je prémiový rum based spirit. Základem je pěkný jamajský pot still rum, ve kterém je macerována letní směs koření. Jamajský rum je v chuti krásně cítit a dodává Old Bertovi plné tělo. Summer spice vás okouzlí tóny limetky, hřebíčku, kardamomu, ovšem dominantou je grapefruit a guava.. A protože je to speciální letní edice, důležitá je opojná vůně ovoce, sluníčka a "je léto a já všechno v pejči mám, lalalalaaa" nálady.

Ingredience jsou pečlivě míchány a výsledek je dokonalý. Old Bert má příjemně sladký projev se spoustou citrusů a letního ovoce.

A pokud si nejste jisti, zda je takový spiced rum pro Vás to pravé, pak Vás možná přesvědčí skutečnost, že je to plnotučná čtyřicítka. Žádných třicet čtyři a tak. Pěkně čtyřicet a navíc je to postavené na Jamajce. Old Bert je sice sladký a jemný, ale taky má pořádný koule..

Je boží na ledu, s colou, tonikem, jablečným džusem, zázvorovým pivečkem, zázvorovým tonikem, rooibosem, limetkou, doktorem Pepperem... Prostě si ho dejte jak chcete. Boží bude vždycky.