Doutník Joya Black Doble Robusto 1ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Joya Black - černá je dobrá!

Rozměry doutníku JOYA Black

Délka: 12,7 cm / 5"

Velikost prstýnku: 2,22 cm / 56 

Doba kouření: 45 - 60 minut

Krycí list - San Andrés Negro, Mexiko

Vázací list - Nikaragua

Náplň - Nikaragua

Síla 3,5/5

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
160 Kč    
Kód produktu 479626
Kategorie Doutníky
 

Joya Black - černá je dobrá

moderní tvář doutníků Joya de Nicaragua - JOYA je zpět. Po řadě Red a Cabinetta příchází JOYA Black. Joya Black je moderní doutník pro mladého kuřáka. Na první pohled vám doutník dává tušit, s kým máte tu čest. Z tmavého, mexického krycího listu San Andres doslova sálá plná a výrazná chuť.

Když přivoníte k patě doutníku, polechtají vás tmavé tóny - hořké kakao, tmavá čokoláda, káva a hlína. Možná špetka koření. Po zapálení je doutník jemný, ale také neskutečné plný s tóny tmavé čokolády, sušeného ovoce a pepře. Doutník je pikantní ve všech jeho třetinách. Někde méně, někde více. Všude je pikantní tón příjemný a není rušivý. Ve druhé třetině objevíte sladké kakao, cedr, kávu a slábnoucí chuť pepře, která ve třetí třetině zase začne nabírat na intenzitě. Sladké tóny ustupují do pozadí a na patře se vám rozvíjí zemité a dřevité tóny.

Doutník není silný, má obrovskou chuť. Tuny chuti. A to se mi, přátelé, líbí! Pokud máte rádi doutníky s plným tělem, neváhejte! JOYA Black je pro vás jako stvořená.

BOX 20 kusů